Start Koordynator sportu Rok 2012 Powiat 2012 Gimnazjada Lekka Atletyka 2012 Gimnazjada Powiatowa w Lekkiej Atletyce 2012 wyniki

Losowe zdjęcie

Gmina Kruszyna


Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_random_image/helper.php on line 85

Konie


Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_random_image/helper.php on line 85

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_random_image/helper.php on line 85

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_random_image/helper.php on line 85

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_random_image/helper.php on line 85

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_random_image/helper.php on line 85

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_random_image/helper.php on line 85

ABC wędkowania


Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_random_image/helper.php on line 85

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_random_image/helper.php on line 85

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_random_image/helper.php on line 85

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_random_image/helper.php on line 85

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_random_image/helper.php on line 85

Drużyna Oldbojów z Kruszyny


Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_random_image/helper.php on line 85

Ministerstwo Sportu i Turystyki Rzeczpospolitej Polskiej


Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_random_image/helper.php on line 85

Szkolny Związek Sportowy Powiatu Częstochowskiego


Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_random_image/helper.php on line 85

Euro 2016


Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_random_image/helper.php on line 85

Sport Powiatu Częstochowskiego


Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_random_image/helper.php on line 85

Gościmy

•Naszą witrynę przegląda teraz• •10 gości• ••
•Copyright © 2020 Koordynator Sportu Gminy Kruszyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.•
Gimnazjada Powiatowa w Lekkiej Atletyce 2012 wyniki

WYNIKI GIMNAZJADY POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

W LEKKIEJ ATLETYCE. Częstochowa 14 maja 2012

 

DZIEWCZĘTA

Indywidualnie:

 

100m.

1

Pierzyna Ewelina

Konopiska

13,2

2

Patrycja Rybak

Kruszyna

14,1

3

Zuzanna Mszyca

Olsztyn

14,2

4

Domagała Ewelina

Widzów

14,2

5

Natalia Janas

Blachownia

14,4

6

Julia Wolska

Rudniki

14,9

7

Kinga Teresińska

Kruszyna

14,9

8

Adrianna Kwiatkowska

Mstów

14,9

9

Paulina Kuzior

Blachownia

15,0

10

Katarzyna Włodarczyk

Widzów

15,2

11

Aleksandra Sieradzka

Mstów

15,3

12

Agnieszka Kulej

Blachownia

15,3

13

Angelika Sztoner

Mstów

15,4

14

Angelika Turek

Poczesna

15,6

15

Aleksandra Zalas

Poczesna

15,7

16

Paulina Rybak

Kruszyna

15,8

17

Adrianna Żurek

Konopiska

15,9

18

Justyna Wołczyk

Konopiska

16,2

19

Karolina Kubała

Widzów

16,2

 

 

 

 

 

300m

1

Magdalena Jończuk

Konopiska

47,3

2

Iga Ryś

Konopiska

47,7

3

Weronika Korzeń

Olsztyn

48,2

4

Paula Kusiakiewicz

Olsztyn

49,4

5

Daria Kłosowska

Olsztyn

52,1

6

Magdalena Purgal

Mstów

52,3

7

Patrycja Górniak

Konopiska

54,1

8

Sonia Warwas

Blachownia

54,1

9

Natalia Stefeńska

Poczesna

54,7

10

Sandra Dobrakowska

Blachownia

54,9

11

Justyna Grzesik

Mstów

54,9

12

Martyna Kluska

Widzów

55,7

13

Ewa Hamala

Widzów

56,0

14

Aleksandra Postawa

Kruszyna

56,8

15

Klaudia Musiał

Widzów

57,2

16

Kamila Grodecka

Mstów

57,6

17

Monika Kasprzak

Kruszyna

58,2

18

Justyna Rak

Poczesna

58,6

19

Joanna Jędryka

Poczesna

59,6

20

Paulina Rygał

Kruszyna

59,7

 

 

600m.

1

Karolina Jończuk

Konopiska

1,49,0

2

Agnieszka Kosińska

Olsztyn

2.02,0

3

Laura Grajcar

Konopiska

2,02,4

4

Oliwia Lenczner

Olsztyn

2,03,7

5

Angela Walaszczyk

Mstów

2,06,5

6

Weronika Eljasińska

Konopiska

2,07,2

7

Weronika Janczyk

Poczesna

2,07,9

8

Klaudia Kukuła

Poczesna

2,10,6

9

Oliwia Bartnik

Poczesna

2,16,1

10

Nina Gajda

Blachownia

2,39,8

 

Skok w dal

1

Martyna Styępień

Olsztyn

423

2

Malwina Lisowska

Konopiska

386

3

Ewelina Dziubińska

Konopiska

384

4

Ewelina Stefani

Poczesna

379

5

Ola Duda

Konopiska

376

6

Inga Bekus

Rudniki

363

7

Wiktoria Wolska

Poczesna

360

8

Anita Pilarz

Blachownia

352

9

Klaudia Koniecznma

Widzów

351

10

Klaudia Wrona

Kruszyna

330

11

Agnieszka Żurek

Widzów

323

12

Katarzyna Dróżdż

Widzów

313

13

Adrianna Mozejko

Kruszyna

258

Pchnięcie kulą (3 kg.)

1

Karolina Wierzba

Widzów

885

2

Daria Nocuń

Rudniki

853

3

Paula Borczyk

Kruszyna

815

4

Sandra Kołaczkowska

Widzów

815

5

Karolina Klub

Mstów

802

6

Weronika Tylińska

Olsztyn

798

7

Karolina karoń

Widzów

788

8

Sylwia Jaksander

Mstów

779

9

Patrycja Pudło

Poczesna

745

10

Monika Wrona

Kruszyna

716

11

Ewelina Motłoch

Mstów

701

12

Justyna Szyja

Poczesna

692

13

Anna Sadkowska

Olsztyn

670

14

Marta Wojczyk

Kruszyna

664

15

Martyna Tomalska

Olsztyn

621

16

Karolina Pabich

Blachownia

612

 

Rzut oszczepem (600g.)

1

Żaneta Stępień

Olsztyn

25,22

2

Dorota Wicińska

Olsztyn

22,84

3

 

Skok wzwyż

1

Magdalena Szczypiór

Mstów

130

2

Klaudia Kyzioł

Mstów

120

3

Anna Cierpiał

Blachownia

120

4

Marta Gwiździńska

Blachownia

115

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA DZIEWCZĄT:

 

1.  KONOPISKA          773 pkt.

2.  OLSZTYN               706

3.  MSTÓW                   689

4.   WIDZÓW                       680

5.   KRUSZYNA                   576

6.    POCZESNA                   538

7.    BLACHOWNIA             523

8.   RUDNIKI                        217

 

CHŁOPCY

Indywidualnie:

100m.

1

ALBERT WĄŻ

Poczesna

12,3

2

KAMIL WIERZBA

Rudniki

12,4

3

DAWID ŚCIGAŁA

Rudniki

12,5

4

Michał Kowalczyk

Mstów

12,5

5

Piotr Wasiel

Widzów

12,6

6

Piotr Jędryka

Kamienica Polska

12,6

7

Dawid Głąb

Blachownia

12,7

8

Radosław Grabowski

Mstów

12,7

9

Jakub Kulasiewicz

Blachownia

12,8

10

Łukasz Krawczyk

Poczesna

12,8

11

Artur Łągiewka

Kruszyna

12,9

12

Bartosz Zych

Poczesna

13,0

13

Michał Mielka

Olsztyn

13,2

14

Mateusz Weżgowiec

Olsztyn

13,3

15

Bartłomiej Bednarek

Olsztyn

13,6

16

Bartłomiej Krok

Kruszyna

13,7

17

Dawid Rak

Kamienica P.

13,8

18

Mateusz Dudek

Blachownia

13,8

19

Jakub Kaźmierczak

Kruszyna

13,8

20

Mateusz Litarski

Kamienica P.

14,0

21

Adam Musiał

Widzów

14,1

22

Dawid Koćwin

Widzów

15,3

23

 

 

 

 

300m.

1

MATEUSZ MOSAKOWSKI

Kamienica

38,3

2

ARKADIUSZ NITECKI

Kamienica

40,3

3

ŁUKASZ FRUKACZ

Mstów

40,9

4

Kamil Szymczak

Kamienica

41,6

5

Patryk Kloczkowski

Mstów

41,9

6

Krystian Boral

Mstów

42,2

7

Mateusz Krakowian

Poczesna

43,2

8

Adrian Zalewski

Kruszyna

43,3

9

Radosław Kokot

Blachownia

43,3

10

Szymon Błaszczyk

Olsztyn

43,4

11

Marcel Dobosz

Poczesna

43,5

12

Mateusz Cieślak

Kruszyna

43,5

13

Radosław Kocot

Poczesna

43,8

14

Dawid Strączyński

Olsztyn

47,5

15

Piotr Wawrzyniec

Kruszyna

44,1

16

Mateusz Bartkowski

Widzów

44,7

17

Andrzej Walaszczyk

Blachownia

44,8

18

Łukasz Knaś

Widzów

46,3

 

1000m.

1

ŁUKASZ MAŁOLEPSZY

Mstów

3,02,6

2

PRZEMYSŁAW KWAŚNIK

Kamienica P.

3,04,7

3

MICHAŁ GLOC

Mstów

3,06,1

4

Łukasz Zębik

Olsztyn

3,08,9

5

Bartosz Porębski

Kamienica P.

3,16,1

6

Bartosz Kosiński

Blachownia

3,17.1

7

Adam Major

Poczesna

3,19,8

8

Damian Reterski

Rudniki

3,21,7

9

Kamil Gołda

Rudniki

3,23,3

10

Paweł Szymański

Olsztyn

3,36,5

11

Kamil Trzepizur

Blachownia

3,40,0

12

Daniel Szewczyk

Blachownia

3,42,3

13

Marcin Wierzba

Rudniki

3,55,1

Skok wzwyż

1

Paweł Juchnik

Mstów

155

Skok w dal

1

DAMIAN STRĄCZYŃSKI

Olsdztyn

538

2

ERNEST MAZANEK

Mstów

498

3

BARTOSZ KUZIOROWICZ

Poczesna

492

4

Dominik Cichy

Kruszyna

468

5

Dawid Kasprzyk

Rudniki

457

6

Kamil Torbus

Kamienica P.

457

7

Grzegorz Majchrzak

Blachownia

436

8

Adam Dolniak

Widzów

430

8

Tomasz Mrożek

Kruszyna

423

10

Kamil Ciura

Poczesna

422

11

Dawid Dróżdż

Rudniki

410

12

Tadeusz Podolak

Blachownia

408

13

Jakub Powroźnik

Widzów

372

 

 

Pchnięcie kulą (4 kg.)

1

ADAM STEFANIAK

Mstów

12,16

2

DANIEL CHMIELARZ

Mstów

11,54

3

DOMINIK BŁASZCZYK

Kruszyna

11,44

4

Mateusz Włodarek

Widzów

11,24

5

Konrad Walentek

Poczesna

11,23

6

Przemysław Piekarski

Kamienica P.

11,20

7

Przemysław Leśko

Rudniki

11,02

8

Adam Wiciński

Olsztyn

11,00

9

Robert Minkina

Poczesna

10,72

10

Kacper Kowalski

Kruszyna

10,66

11

Łukasz Konopski

Rudniki

10,44

12

Piotr Jaksander

Mstów

10,23

13

Piotr Ujma

Blachownia

10,16

14

Paweł Rogacz

Poczesna

10,09

15

Kamil Goner

Kamienica P.

10,08

16

Albert Górnicz

Kruszyna

10,06

17

Piotr Łapete

Widzów

9.98

18

Marcel Gęsiarz

Olsztyn

9,87

19

Bartosz Motyl

Rudniki

9,84

20

Daniel Kapica

Olsztyn

9,80

21

Andrzej Holiński

Blachownia

9,03

22

Damian Zasępa

Widzów

8,88

23

Kacper Minkina

Kamienica P.

8,55

 

Rzut oszczepem (600 g.)

1

Ginał Kamil

Olsztyn

36,32

2

Adrian Banaś

Rudniki

27,88

3

Kamil Pruciak

Widzów

26,99

4

Kamil Tomczyk

Rudniki

24,16

5

Michał Knysak

Kruszyna

21,52

 

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA CHŁOPCÓW

1.  MSTÓW                                 947 pkt

2.  KAMIENICA POLSKA       899

3.  POCZESNA                           867

4.  Olsztyn                                   806

5.  Kruszyna                                797

6.  Rudniki                                  723

7.  Blachownia                            693

8.  Widzów                                  648

 
 

Zegarek

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Czwartek
6 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Felicysym, Jakub, January, Sława,
Stefan, Sykstus, Wincenty

Do końca roku zostało 148 dni.
Zodiak: Lew

Pogoda Kruszyna

Obóz sportowy w ferie 2016 roku

Obóz sportowy w 2016 r.
 

LICZNIK ODWIEDZIN od 29.01.2012 r.

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj26
mod_vvisit_counterWczoraj41
mod_vvisit_counterW tym tygodniu225
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień410
mod_vvisit_counterObecny miesiąc292
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc1655
mod_vvisit_counterWszystkie238701

Online (w ciągu ostatnich 20 min.): 2
0 3.80.160.29
,
Dzisiaj: •Sie• 06, 2020